slider left sahal

//

Метинвест професії

//

Клієнт

Метівест — це міжнародна група компаній, що володіє видобувними та металургійними підприємствами в Україні, США та Європі, а також продає сировину й металопродукції у всьому світі. Іншими словами, Метінвест — це про сталь, руду, метал, вугілля і великий бізнес.

//

Завдання

Змінити стереотипне уявлення про робітничі професії як щось немодне й погано оплачуване. Популяризувати роботу в Метінвест серед молоді.

//

Рішення

Ловили молодь у ютубі – сезоном відеоісторій про робітничі професії. Реальні локації, реальні працівники, реальні історії крутих метінвестівських кар’єр. Ми провели інтерв'ю з героями, створили концепт і сценарії, зняли, змонтували, зробили постпродакшен. Проєкт виявився настільки цікавим аудиторії, що у 2020-му році ми зняли другий сезон. Фішкою нового сезону «День у професії» стала блогерська інтеграція – до героїв приєднались лідери думок Олександр Педан та його донька Лєра. Ми розробили формат відео і сценарій, який враховує персоналіті блогерів. Основним каналом обрали інстаграм – сторіз, ситуативки, оце все. А щоб точно-точно спіймати ЦА, відео показали ще й у школах.

No items found.

Метинвест професії

filter png